No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Hadergjonaj flet për të ardhmen e tij

Hadergjonaj flet për të ardhmen e tij

Futbollisti i Kosovës, Florent Hadërgjonaj ka folur për mediat turke lidhur për të ardhmen e tij.

Anësori nga Deçani ka thënë se ka kontratë me skuadrën angleze, Hudderfield edhe për një vit.

“Kam edhe një vit kontratë në Angli. Do të shohim çka do të ndodhë. Jam i lumtur këtu dhe klubi e di këtë. Ata ma dhanë mundësinë dhe unë jam munduar ta jap më të mirën. Klubi e di çfarë mund të ofroj dhe jam i lumtur”, tha fillimisht Hadergjonaj.

“Siç e thash kam edhe një vit kontratë me Hudderfieldin, duhet të punojmë së bashku me ta që ta gjejmë zgjidhjen më të mirë për mua. Do të shohim çfarë do të ndodhë në këtë afat kalimtar” deklaroi Hadërgjonaj për TRT Spor.

Për Hadërgjonajn, është raportuar se interesim ka shfaqur skuadra e Fenerbahces, dhe një transerim i tij mund të ndodh gjatë kësaj vere

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kosova mund të ketë telashe për shkak të Covidit në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll muajin e ardhshëm nis një cikël tjetër kualifikues, atë të Botërorit “Katari 2022”. Do të grumbullohet më 22 mars,...

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Recent Comments