No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Zhegrova: Do të kthehemi më të fuqishëm se kurrë!

Zhegrova: Do të kthehemi më të fuqishëm se kurrë!

Ministrja e Kulturës, Rinisë e Sportit, Vlora Dumoshi, ka takuar sot yllin e Kosovës, Edon Zhegrova që po qëndron në Kosovë për pushime.

Dumoshi ka shkruar se Zhegrovën e njeh qysh moti, shkruan Gazeta olle.

“Sot, takova futbollistin e Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili luan në Zvicër.

Edonin e njoh që kur ishte fëmij, prej atëherë vërehej dukshëm talenti i madh i tij në futboll”, ka shkruar Dumoshi në llogarnë e saj.

Kurse, për këtë takim ka reaguar edhe anësori Zhegrova.

“Kënaqësi takimi me Ministren Znj. Dumoshi, në këto ditë pandemie. Uroj popullin tim për shëndet të kaloj sa më shpejt kjo situatë, dhe ju premtoj qe do te kthehen djemtë e Kosovës në fushë më të fuqishëm se kurrë, së bashku me tifozët Dardanët. Ju dua. Unë Biri yt Kosovë”, ka shkruar Zhegrova në llogarinë e tij zyrtare në ‘Instagram’.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Recent Comments