No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zbulohet çmimi i Sanchezit, Interi vendos për sulmuesin

Zbulohet çmimi i Sanchezit, Interi vendos për sulmuesin

Manchester United i ka vendosur çmim sulmuesit Alexis Sanchez. “Djajtë e kuq” janë gati që ta shesin tek Interi dhe më shumë se sa për çmimin e kartonit ata duan të çlirohen nga rroga e tij marramendëse.

Anglezët duan 20 milionë euro për kartonin e kilianit. Ziklatrit nga krahu tjetër po e mendojnë diçka të tillë. Ata duan që të mbajnë 31-vjeçarin në Serie A sipas asaj që shkruan Gazzetta dello Sport, por nga krahu tjetër nuk duan të paguajnë shumë.

Sulmuesi duhet të pranojë uljen e rrogës, ndërsa trajneri Antonio Conte u ka kërkuar drejtuesve të gjejnë gjuhën e përbashkët me futbollistin. Solskjaer sugjeroi që të rikthehej në janar që ta rintegronte me ekipin, por Sanchez preferoi të qëndronte në Itali.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments