No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Tirana ofron 75 mijë euro për Visar Bekajn

Tirana ofron 75 mijë euro për Visar Bekajn

Visar Bekaj mund të largohet nga FC Prishtina gjatë kësaj vere.

Siç raporton ‘Supersport’, të interesuar për transferimin e tij, është skuadra më e trofeshme në Shqipëri.

Madje, sipas kësaj, Tirana ka ofruar 75 mijë euro për shërbimet e gardianit të Kosovës.

Tirana, është e interesuar edhe për anësorin, Armend Thaqi po ashtu futbollist i Prishtinës.

Thaqi, do të mbetet pa kontratë në fund të ediconit.

Por, Thaqi thuhet se ka stepur Tiranën me kërkesën e lartë të tij te çështja e pagës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments