No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Rashica refuzon dy top-klube evropiane

Rashica refuzon dy top-klube evropiane

Milot Rashica është drejt transferimit te RB Leipzig.

Tashmë e përditshmja gjermane, ‘Bild Sport’ shkruan se ylli vushtrrias ka refuzuar dy skuadra të mëdha.

Bëhet fjalë për AC Milan dhe Liverpool, që sipas raportimeve deri më tani kanë dashur shërbimet e kosovarit.

Rashica, me gjasë ka pranuar ofertën personale të Leipzigut.

Ndërsa, detajet e fundit duhet të zgjidhen në mes të dy klubeve gjermane.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments