No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A Loja e mirë nuk mjafton, Milani befasohet në “San Siro” në pjesën...

Loja e mirë nuk mjafton, Milani befasohet në “San Siro” në pjesën e parë nga një slloven

Milani zhvlloi një pjesë të parë shumë të mirë, dominoi Parmën në “San Siro”, iu anulua një gol i Bonaventurës, por në fundin e 45 minutave të parë e gjetën miqtë golin e avantazhit.

Jasmin Kurtic mori një asist nga Grassi në minutën e 44-t dhe goditi menjëherë me të djathtën, duke shtangur portierin Donnarumma.

Kuqezinjtë duan fitoren për të mbyllur sezonin si forcë e pestë, por goli i mesfushorit slloven e ka vështirësuar marrjen e tre pikëve. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Cassano: Interi është qesharak në Ligën e Kampionëve. Futboll në Itali nuk luajnë ata, por Atalanta

Ish sulmuesi i Milanit dhe Interit Antonio Cassano foli me mikrofonat BoboTV duke skanuar situatën e Interit. “Ka gjetur një qëndrueshmëri të madhe. Skuadra...

Reali barazon në frymën e fundit ndaj Sociedad, titulli largohet akoma më shumë 

Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 mbrëmjen e sotme ndaj Sociedadit në shtëpi. Një barazim që...

Java e 23-të në Superligë luhet në fundjavë, vëmendja në “Fadil Vokrri” dhe “Rexhep Rexhepi”

Java e 23-të në Superligën e Kosovës do të vazhdojë në fundjavë. Fillimisht, ndeshja e parë do të luhet...

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Recent Comments