No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Inter sfidon Juventusin për 60 milionëshin e Premier Leagues

Inter sfidon Juventusin për 60 milionëshin e Premier Leagues

Fitorja kundër Torino-s ka kthyer entuziazmin në shtëpinë e Inter-it pas humbjes kundër Bologna-s dhe barazimit me Verona-n.

Trajneri Conte ka filluar të mendojë që tani për skuadrën e së ardhmes dhe i ka idetë të qarta: jo vetëm lojtarë të rinj me të ardhme premtuese, por edhe lojtarë të provuar dhe me eksperiencë.

Sipas Corriere dello Sport, lojtari që i plotëson kriteret e Conte-s është N’Golo Kante, mesfushori i Chelsea-t, i cili kërkohet edhe nga Juventus dhe për të cilin Blutë kërkojnë 60 milionë euro për.

Avantazhi i zikaltërve është marrëdhënia e mirë e krijuar mes lojtarit dhe trajnerit gjatë kohës së kaluar bashkë në Stamford Bridge.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments