No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gjuajtja e Ibrës e trullos lojtarin e Parmas 5 minuta (VIDEO)

Gjuajtja e Ibrës e trullos lojtarin e Parmas 5 minuta (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic mund të jetë plakur, por fuqia vazhdon të jetë e njëjta! E dëshmon goditja e dënimit e ekzektuar në Milan-Parma, ku topi ka prekur 120 km në orë shpejtësi dhe ka goditur në fytyrë Gagliolon e ndodhur në barrikadë…

Lojtari i Parmas ka qëndruar 5 minuta duke marrë veten dhe më pas e ka ngritur nga toka suedezi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments