No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Stuttgarti nuk lejon largimin e Nicolas Gonzalez

Stuttgarti nuk lejon largimin e Nicolas Gonzalez

Stuttgarti arriti të rikthehej me shumë vështirësi në Bundesligë për sezonin tjetër dhe menjëherë pas festës ka shpërthyer çështja “Nicolas Gonzalez”. Sulmuesi argjentinas, titullar i padiskutueshëm me 14 gola dhe 3 asiste, ka kërkuar largimin për të bërë një hap përpara në karrierën e tij, por drejtuesit e mendojnë ndryshe. Ata nuk duan të dobësojnë skuadrën në një kohë kur është e vështirë financiarisht për të gjetur alternativë dhe për më tepër vetëm me një ofertë prej 30 mln eurosh mund të pranojnë largimin e argjentinasit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments