No menu items!
Ballina KRYESORE Ramiz Lladrovci ia bën me dije Ballkanit: “Drita kampion!”

Ramiz Lladrovci ia bën me dije Ballkanit: “Drita kampion!”

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, duket se nuk ka qenë aspak i kënaqur me paraqitjen e Feronikelit në takimin e sotëm ndaj Ballkanit.

Skuadra e tij ka humbur ndaj Ballkanit me rezultatin minimal 0:1 – e kjo s’i pëlqeu aspak kryetarit të Komunës së Drenasit, i cili kishte një mesazh disa minuta para se të mbyllej ndeshja, raporton gazeta Blic.

“Drita Kampion” – tha ai me zë të lartë rreth minutës së 91-të të ballafaqimit.

Normalisht se mos prania e tifozëve në stadium, bëri që mesazhi i tij të ndëgjohej nga të gjithë dhe personat që ishin afër tij ia plasën të qeshurave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments