No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Ish-e dashura e Ozil shfaqet seksi edhe 37 vjeç! (FOTO)

Ish-e dashura e Ozil shfaqet seksi edhe 37 vjeç! (FOTO)

Aida Yespica pa frena! E veshur me kostum plazhi, fotot e shoëgirl-it Venezuelës çmendin fansat në Instagram, në sezonin e nxehtë që ka nisur mes plazhit, veshjeve provokuese dhe jetës luksoze!

Aida Yespica, tutta la verità su Ozil | soccerandwags

Ish e dashurës e Matteo Ferrari dhe Mesut Ozil, edhe pse 37-vjeç, sërish mbetet një femër shumë seksi dhe tërheqëse. Po tani, me cilin është lidhur?

Shpërthen bomba e thashetheme: përsëri Geppy Lama, një sipërmarrës që vjen nga një familje aktive në të gjithë botën në sektorin e optikës. Pas katër muajsh larg, për çiftin një fundjavë romantike në Capri, ku morën pjesë në një mbrëmje me Gigi D’Alessio (këngëtar i njohur) dhe shumë personazhe të tjerë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments