No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barça prezanton fanellën e sezonit të ri, frymëzim nga viti 1920

Barça prezanton fanellën e sezonit të ri, frymëzim nga viti 1920

FC Barcelona prezantoi sot unfiormat e reja për sezonin 2020-2021, me një dizajn të frymëzuar nga vitet 1920, gjithashtu të veshura në sezonin 2010-2011, i cili përfundoi me fitimin e La Liga-s dhe Ligës së Kampionëve. Fanella është tashmë në shitje në dyqanet e “Barça Store” në “Camp Nou”, Passeig de Gràcia, La Roca Village dhe Canaletes. Së shpejti do të gjendet edhe në dyqanet e aeroporteve El Prat (T1 dhe T2), që do të rihapen në javët e ardhshme. Po ashtu, është në dispozicion për të interesuarit edhe në platformën elektronike, në faqen e internetit të FC Barcelona, për t’u blerë online.

Uniforma origjinale e “Nike”, ajo që përdoret nga lojtarët, ka çmimin 139.99 euro. Vetëm ajo mund të blihet për momentin. Barça ka raportuar se uniforma normale do të ketë çmime që do të variojnë nga 59.99 deri në 89.99 euro. Ajo do të dalë së shpejti në shitje. Klubi tregon se “për shkak të një problemi teknik, këto modele u tërhoqën nga shpërndarja e kontrolluar prej FC Barcelona dhe, pasi të zgjidhet problemi, do të jenë në dispozicion, në dyqanet e zakonshme dhe kanalet e shitjeve online”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments