No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ajax mendon ta bindë Onanan të qëndrojë

Ajax mendon ta bindë Onanan të qëndrojë

Andre Onana ka deklaruar prej kohësh se do të largohet nga Ajaxi këtë verë, madje drejtuesit e kanë pranuar një vendim të tillë, por për shumë arsye portieri 24-vjeçar mund të qëndrojë edhe një vit. Klubi po mendon të arrijë marrëveshjen me lojtarin për të qëndruar edhe një vit, pasi është i rëndësishëm për skuadrën teksa edhe ofertat konkrete në drejtim të tij mungojnë. Onana prej kohësh pëlqehet nga Chelsea, por kërkesa prej 40 mln eurosh në kohë pandemie e Ajaxit konsiderohet e lartë për blutë e Londrës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments