No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Keçi: Nuk guxojmë të festojmë para kohe

Keçi: Nuk guxojmë të festojmë para kohe

Kryetrajneri i Flamurtarit, Sunaj Keçi pas humbjes nga Llapi ka theksuar se skuadra e tij duhet të përqendrohet maksimalisht në tri neshjet e fundit të këtij edicioni, në mënyrë që ta sigurojë mbetjen në elitë.

“Nuk ditëm t’i shfrytzojmë gjysëm rastet që kishim, gjithsesi i uroj Llapit për fitoren dhe ne duhet të mendojmë për tri ndeshjet e ardhshme. Pa përfunduar kampionati nuk guxoj të jap mendim se shpëtuam apo jo, por tani më gëzon fakti që jemi në pozitën e 7-të, por deri në xhiron e fundit ndaj Gjilanit nuk guxojmë të festojmë”, ka theksuar Keçi, skuadra e të cilit mund të marrë frymë më lirshëm pas dështimit befasues të Trepçës’89 në Klinë.

Ai ka folur edhe për vazhdimin ose jo të bashkëpunimit me Flamurtarin: “Kontrata më skadon në fund të muajit. Do të përmbyllim këtë kampionat dhe të shohim të ulemi dhe të bisedojmë për të ardhmen. Flamurtari duhet të jetë skuadër që lufton për kreun e jo për mbetje në elitë”, ka thënë Keqi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Zidane nuk e do në ekip, Reali vendos çmimin e Gareth Bale!

Gareth Bale dhe Zinedine Zidane kanë një marrëdhënie aspak të mirë dhe diçka të tillë e konfirmojnë së fundmi edhe mediat spanjolle. Këto të...

De Bruyne rrëfen pikën më të ulët në karrierë: Këtë gjë nuk prisja kurrë!

Kevin De Bruyne ka dhënë një rrëfim të gjatë së fundmi në një intervistë për një nga mediat angleze dhe...

Ibrahimovic do të luajë kundër Kosovës

Sipas mediave lokale suedeze, ylli i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, pritet të rikthehet në Kombëtare cka do të thotë se në fund të...

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

Recent Comments