No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Interi rikthehet te fitorja, buzëqesh Conte

Interi rikthehet te fitorja, buzëqesh Conte

Interi rikthehet te fitorja në ndeshjen kundër Torinos me rezultatin 3-1. Zikaltrit e nisën shumë keq ndeshjen, pasi Handanovic gaboi kundër Belottit.

Portierit slloven i rrëshqiti topi nga dora dhe Belotti nuk e kishte të vështirë ta dërgonte në rrjetë. Pjesa e parë u mbyll 0-1 në favor të Torinos.

Pjesa e dytë foli krejtësisht për Interin që e nisi me marsh të pestë. Young barazoi gjithçka në minutën e 46′, ndërsa Godin i dha avantazhin në minutën 51′ për 2-1.

Interi vendosi pikat mbi “i” me golin e Lautaros. Sulmuesi mbylli llogaritë në 3-1 dhe Interi rikthehet te fitorja.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments