No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gazetari italian shkatërron Ibrahimovic: I përket të djeshmes, jo aq i madh...

Gazetari italian shkatërron Ibrahimovic: I përket të djeshmes, jo aq i madh sa të mundë Rangnick!

Gazetari i njohur italian dhe me eksperiencë disavjeçare, Mario Sconcerti, ka folur për Corriere della Sera duke sulmuar Zlatan Ibrahimovic: “Eshtë i mbushur me veten dhe sa më shumë mosha ecën, më shumë ka nevojë që të zgjerohet për të mbuluar një hapësirë inverse”.

Napoli-Milan, gol subito e sostituzione | Ibrahimovic furioso!

“Ka shumë nga Milani i vjetër te Zlatan, ajo skuadër që është në vend të shtatë në mënyrë të vazhdueshme pikërisht sepse ka nevojë për të jetuar në të shkuarën deri në fund”.

“Ibra është një futbollist i jashtëzakonshëm i të shkuarës, që nuk është pak, por nuk është aq i madh sa për të prishur kërkimin e një ekuilibri të ri. Ata që nuk e njohin Rangnick, mjafton të informohen”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments