No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Futbollistit të Tottenhamit ia ekzekutojnë vëllanë në Francë

Futbollistit të Tottenhamit ia ekzekutojnë vëllanë në Francë

Christopher Aurier, vëllai i futbollistit të Tottenhamit, Serge Aurier, u qëllua për vdekje këtë mëngjes, në Toulouse, qytet në jugperëndim të Francës. Sipas burimeve policore, kur mbërriti ndihma e shpejtë 26-vjeçari ishte në gjendje të rëndë nga plagët që kishte marrë në bark.

Christopher Aurier ndërroi jetë sapo mbërriti në spital. Personi që e qëlloi është ende në arrati. Vëllai tashmë i ndjerë i futbollistit të njohur,  gjithashtu luajti për PSG, por në kampionatet amatore.

Aktualisht ishte pjesë e Toulouse Rodéo, në Divizionin e 5-të. Ai e kishte filluar karrierën e tij te Lens, si vëllai i tij Serge, por pa mundur të kalonte në futbollin profesionist. Christopher Aurier ishte i skeduar nga policia për krime të vogla.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments