No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Edhe pas humbjes së shiritit të kapitenit Thiago Silva mund të vazhdojë...

Edhe pas humbjes së shiritit të kapitenit Thiago Silva mund të vazhdojë me PSG

Nga lamtumira praktikisht e caktuar, në një kthesë të mundshme. Çuditërisht, PSG po shqyrton mundësinë e rinovimit të kontratës me Thiago Silva.

Nuk jemi ende në një pikë kthese, por ekziston idea që palët të përpiqen të vazhdojmë marrëdhënien e tyre. Edhe pse, kapiteni tashmë u zgjodh Marquinhos.

PSG goleia por 9 a 0 em primeira partida após paralisação ...

Everton mbetet në presion, Ancelotti ka identifikuar përforcimin ideal te mbrojtësi brazilian. Në sfond Milan dhe Fiorentina. Natyrisht, rroga e Thiago Silvas është problem pasi 10 mln euro në sezon nuk janë pak. PSG, nën llogore, mundohet të hedhë themelet për një rinovim të befasishëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments