No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR De Laurentiis fajëson Ancelottin për sezonin e Napolit: Ishim makinë lufte në...

De Laurentiis fajëson Ancelottin për sezonin e Napolit: Ishim makinë lufte në Europë! Ja ku e njoha Gattuson

A është ky Napoli i denjë për Champions dhe Osimhen do të jetë pjesë e tij?

Një nga pyetjet që iu bë Aurelio De Laurentiis, presidentit të Napolit, në në konferencë për shtyp këtë mëngjes – me rastin e prezantimit të grumbullimit në Castel di Sangro për sezonin 2020-2021.

Conferenza Gattuso: "Perché mi hanno scelto? Ma che ne so!", la ...

“Napoli ka qenë një makinë për njëmbëdhjetë vjet në Evropë. Pastaj këtë vit patëm këtë incident dhe ne duhej të bënim rimëkëmbjen, gjë që po bëjmë”

“Në ditëlindjen eAncelotti pata mundësinë të flisja për tre orë me Gattuso dhe u impresionova pozitivisht me atë rast sepse bota e futbollistëve është një botë ku nuk ka shumë tema për të diskutuar, ndërsa me të mund të flasësh për gjithçka”.

De Laurentiis su Gattuso: "Riconferma? È scontato, mica bisogna ...

“Pastaj, ai nuk është një njeri i shqetësuar, por një i kënaqur, si personalisht, ashtu edhe ekonomikisht. Nuk kanë nevojë të punojnë për të jetuar, kështu që nuk ekziston kjo ndjesia për të ndjekur në mënyrë spazmatike punën… Ai dhe gruaja e tij janë njerëz që në mënyrë të qetë kryejnë profesionin e tyre për dashuri”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Recent Comments