No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Berlusconi nuk e do, Balotellin larg Italisë

Berlusconi nuk e do, Balotellin larg Italisë

Nuk ka asnjë kontakt ndërmjet Monzës dhe Mario Balotellit. Adriano Galliani dhe presidenti Berlusconi nuk duan të kenë SuperMarion në ekipin e tyre. Ata kanë frikë se Balotelli mund t’u prishë skuadrën.

Agjenti i tij Mino Raiola po punon për skuadrën e re të tij. Balotelli ka disa oferta nga Brazili, Turqia dhe Amerika sipas asaj që shkruan Nicolo Schira. Eksperti i merkatos në Itali bën me dije se sulmuesi nuk do të mbetet në vendin e tij.

E ardhmja e Balos mbetet në dyshim, ndërsa duket se largimi nga Brescia ka qenë goditja e fundit në karrierën e tij. Mbetet për t’u parë se si do të shkojë e ardhmja e futbollistit problematik.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments