No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Gruaja e CR7 thyen rrjetin me stërvitjen e vitheve, merr 7.5 milionë...

Gruaja e CR7 thyen rrjetin me stërvitjen e vitheve, merr 7.5 milionë shikime brenda një dite (video)

Georgina Rodríguez, e dashura e Cristiano Rodríguez, është akoma e vendosur të bëhet protagonistja e verës në rrjetet sociale me fotot dhe videot që ndan në llogarinë e saj në Instagram. Georgina, “gruaja më e bukur në Tokë” sipas Cristiano, ndau një moment rutine të stërvitjes së përditshme të vitheve, që ka gjeneruar më shumë se 7.5 milionë shikime në më pak se 24 orë. “Kur dëshiron të stërvitesh marrëzisht”, – shkroi Georgina Rodríguez në Instagram, për të prezantuar videon që u bë shpejt “virale”, në të cilën tregon si kalit “mollaqet”, sikur secila prej tyre të kishte një jetë të vetën, në mënyrë të pavarur, në ritmin e Chimabala.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Ademi takohet me zv/presidentin e ri të DFB-së, në qershor nis realizimi i projekteve të përbashkëta

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili po qëndron për vizitë pune në Gjermani, është takuar me zëvendëspresidentin e ri të Federatës së Futbollit...

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Recent Comments