No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Setien: Nuk e di nëse do e fitojmë kampionatin, pasi Reali po...

Setien: Nuk e di nëse do e fitojmë kampionatin, pasi Reali po i fiton të gjitha ndeshjet!

Barcelona mori një fitore me rezultat të ngushtë 1-0 ndaj Valladolid në transfertë. Katalanasit tashmë e çuan në një pikë diferencën nga Real Madrid, që luan të hënën ndaj Granadas.

Pas përfundimit të ndeshjes, trajneri i blaugranëve, Quique Setien dha një intervistë për “Marca-n”, ku foli mbi takimin.

“Skuadra ishte e lodhur. Me futjen e lojtarëve të rinj, Valladolid na e vështirësoi ndeshjen. Ne nuk mund të mbulonim të gjithë fushën, kjo na kushtoi shumë.

Ishte një lojë që duhet ta mbyllnim në pjesën e parë, duhet të kishim shënuar dy ose tre gola.

Shanset për të fituar kampionatin:

“Ne po mundohemi të përmirësohemi. Nuk e di nëse do ta fitojmë La Ligan, pasi Reali po i fiton të gjitha ndeshjet. Ne kemi bërë shumë dhe kemi krijuar mundësi “.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Përballje gjigantësh në Ligën e Evropës

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për 1/16 e finales së Ligës së Europës. Shorti ka sjellë...

KOK-u po përgatitet për një Kuvend të zjarrtë

Komiteti Olimpik i Kosovës përkatësisht Bordi Ekzekutiv ka caktuar dje datën e mbajtjes së Kuvendit zgjedhor në institucionin më të lartë të...

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Recent Comments