No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Havertz i vendos kusht Chelseat

Havertz i vendos kusht Chelseat

Chelsea do të rrëmbejë në skuadër Kai Havertz, por u ka dalë një pengesë e papritur. Bayer Leverkusen nuk mund ta mbajë, pasi futbollisti dëshiron që sezonin e ardhshëm të luajë në Champions Leagues.
Bild shkruan se një problem të tillë mund ta ketë dhe Chelsea. Blutë e Londrës duhet të kualifikohen për kompeticionin e kupës veshgjatë në mënyrë që të bindin sado pak talentin e madh të Gjermanisë.
Kryeredaktori i BILD, Christian Falk, bën me dije se lojtari u ka thënë “Aspirinave” se dëshiron të largohet, sepse Leverkusen nuk u kualifikua në Champions League. Mbetet për t’u parë nëse të besuarit e Frank Lampard do t’ia arrijnë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments