No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Antonie Griezmann merr lajmin e keq!

Antonie Griezmann merr lajmin e keq!

Barcelona ka konfirmuar lajmin e keq se Antonie Griezmann është dëmtuar. Sulmuesi francez luajti si titullar në fitoren e Barcelonës kundër Valladolid me rezultatin 0-1. Lojtari i shumë kritikuar pati një problem muskulor.
Stafi mjekësor i Barçës ka kryer analizat për lojtarin dhe ka kuptuar se ka një problem në këmbën e tij të djathtë. “Testet e kryera këtë mëngjes kanë treguar se Antonie Griezmann ka një problem në muskujt e këmbës së tij të djathtë.
“Gjendja e tij duhet parë në vazhdimësi”, – shkruan klubi katalanas. Francezi nga krahu tjetër po mendon dhe për merkaton e verës. Ai mund të largohet, pasi ka patur një sezon të vështirë dhe me shumë përplasje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments