No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG, kthimi në fushë do të jetë special

PSG, kthimi në fushë do të jetë special

<p>Për herë të parë nga rifillimi i futbollit pas pandemisë, një skuadër që luan në një nga 5 kampionatet kryesore të Europës (Angli, Spanjë, Itali, Gjermani dhe Francë) do të luajë një ndeshje me publik.</p>
<p>Do të ndodhë të dielën në Le Havre, ku Paris Saint Geramin, rivale e Atalanta-s në çerekfinalet e Champions League, do të përballet me ekipin vendas, që luan në Ligue 2.</p>
<p>Për këtë miqësore janë shitur 4.500 bileta, maksimumi i lejuar dhe pothuajse një e pesta e kapacitetit të stadiumit, që janë shitur në pak minuta.</p>

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments