No menu items!
Ballina KRYESORE Ibra: Në media doli vetëm 10% e përplasjes me Gazidis

Ibra: Në media doli vetëm 10% e përplasjes me Gazidis

Në një prononcim për “Sportweek”, sulmuesi i Milanit foli, mbi konfrontimin që ai pati me drejtorin e klubit milanez, Ivan Gazidis disa javë më parë.

Këto janë fjalët e Ibras: “Ajo që doli nga takimi i famshëm është vetëm 10 % e asaj që ndodhi (qesh). Por nuk ishte keq, domethënë. Ishte duke folur për mua dhe për ekipin. Diskutua dhe kërkuam përgjigje mbi situatën, për të ardhmen tonë “, tha shtatlarti suedez.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Cassano: Interi është qesharak në Ligën e Kampionëve. Futboll në Itali nuk luajnë ata, por Atalanta

Ish sulmuesi i Milanit dhe Interit Antonio Cassano foli me mikrofonat BoboTV duke skanuar situatën e Interit. “Ka gjetur një qëndrueshmëri të madhe. Skuadra...

Reali barazon në frymën e fundit ndaj Sociedad, titulli largohet akoma më shumë 

Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 mbrëmjen e sotme ndaj Sociedadit në shtëpi. Një barazim që...

Java e 23-të në Superligë luhet në fundjavë, vëmendja në “Fadil Vokrri” dhe “Rexhep Rexhepi”

Java e 23-të në Superligën e Kosovës do të vazhdojë në fundjavë. Fillimisht, ndeshja e parë do të luhet...

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Recent Comments