No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR E konfirmon Rashica: Agjenti im është në bisedime me disa klube

E konfirmon Rashica: Agjenti im është në bisedime me disa klube

Milot Rashica është një nga futbollistët më të kërkuar kosovar në Evropë.

Mediat e ndryshme ndërkombëtare e kanë lidhur të ardhmen e Rashicës me shumë skuadra të njohura, madje edhe Milanin, Leipzigun dhe disa skuadra tjera të mëdha.

Sulmuesi kosovar, ka qenë i ftuar në një emision veror në KTV atje ku e ka konfirmuar që agjenti i tij është në bisedime me disa skuadra.

”Momentalisht jam në pushime pas një stresi të madh që kisha kohëve të fundit te Werder Bremen. Unë kam kontratë edhe dy vite me Werderin dhe nuk e di se a do të largohem. Agjenti im është në Gjermani dhe është në bisedime me disa klube, të shohim se ku do të jetë e ardhmja” tha Rashica, transmeton ‘Blic’.

Milot Rashica po qëndron në Kosovë momentalisht në pushimet e tij verore.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments