No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR City me “5 yje” ndaj Brighton, Sterling shkëlqen me 3 gola

City me “5 yje” ndaj Brighton, Sterling shkëlqen me 3 gola

Manchester City ka mposhtur 5-0 Brighton në javën e 35-të të Premier League.

Siç e tregon edhe rezultatit, Qytetarët nuk e kanë pasur të vështirë të sigruojnë tri pikët në transfertë.

Heroi i sfidës ka qenë Sterling, autor i tre golave. Dy të tjerët janë realizuar nga Jesus dhe Silva.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Përballje gjigantësh në Ligën e Evropës

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për 1/16 e finales së Ligës së Europës. Shorti ka sjellë...

KOK-u po përgatitet për një Kuvend të zjarrtë

Komiteti Olimpik i Kosovës përkatësisht Bordi Ekzekutiv ka caktuar dje datën e mbajtjes së Kuvendit zgjedhor në institucionin më të lartë të...

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Recent Comments