No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA Bale e tepron, bën gjumë në bankinë!

Bale e tepron, bën gjumë në bankinë!

Julien Faubert e kishte bërë vite më parë dhe tani e përsërit një tjetër yll i Real Madrid. I blerë për një mal me para dhe me pagën në stratosferë, Garet Bale duke se ka humbur pasionin për futbollin dhe golfi është ai që e emocionon.

Sigurisht është thjeshtë një aludim, pasi sulmuesi i Uellsit ka shumë për të dhënë ën fushën e blertë. Gjithsesi, ajo që po i ndodh te Real Madrid po e lodh. Nëse nuk e kanë në plane, edhe ai e ka të vështirë të përfshihet.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments