No menu items!
Ballina KRYESORE Atalanta imiton Juventusin, por CR7 ia prish festën

Atalanta imiton Juventusin, por CR7 ia prish festën

Juventus-Atalanta, ndeshje e vlefshme për javën e 32-të të Serisë A, është mbyllur në barazim 2-2.

Zikaltrit kanë shkuar shumë afër një fitoreje që do t’i kishte ngjitur në vendin e dytë dhe do t’i kishte futur në luftën për titull, por janë ndalur nga dy penallti të CR7.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Spanja – Suedia, formacionet zyrtare

Duke filluar nga ora 21:00 sonte luhet njëra nga ndeshjet më joshëse të Euro 2020, ku ballafaqohen Spanja e  Suedia, ndeshje kjo...

Sllovakia starton me fitore në “Euro2020”, nënshtron Poloninë e Lewandowskit

Kombëtarja e Sllovakisë e ka nisur për mrekulli Kampionatin Evropian të futbollit “Euro2020”. Sllovakia ka shënuar fitore 1-2 në...

Dita e golave të bukur në Evropian: Solo-aksion fantastik nga sulmuesi sllovak, i realizon Polonisë

Kombëtarja e Sllovakisë ka ndëshkuar Poloninë në takimin që po zhvillohet në “Gazprom Arena”. Sllovakia ka arritur të kalojë...

Arnautovic kërkon falje në gjuhën shqipe pasi përdori gjuhë skandaloze ndaj lojtarit shqiptar: Më falni, unë nuk jam racist

Futbollisti me prejardhje nga Serbia, Marko Arnautoviq që luan për Kombëtaren e Austrisë raportohet se ka ofenduar rëndë lojtarin shqiptar të Maqedonisë...

Recent Comments