No menu items!
Ballina KRYESORE Valon Berisha prezantohet tek Reimsi i Arbër Zenelit

Valon Berisha prezantohet tek Reimsi i Arbër Zenelit

Valon Berisha është bërë shumë shpejt me skuadër të re.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është prezantuar tek Reimsi i Francës, raporton Olle.

Reimsi përmes rrjeteve sociale e ka prezantuar Berishën si përforcim të madh.

Tek kjo skuadër ai do të gjejë Arbër Zenelin e Kombëtares tonë.

Berisha në gjashtë muajt e fundit luajti tek Fortuna Dusseldorf, si i huazuar nga Lazio.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments