No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ronaldo kujton trofeun më të rëndësishëm: Ishte ditë historike

Ronaldo kujton trofeun më të rëndësishëm: Ishte ditë historike

Ka fitore që mbeten në mendje më shumë se të tjera.

Veçanërisht kur bëhet fjalë për fitoren e një kombi të tërë.

Di diçka për këtë Cristiano Ronaldo qkatër vite më parë fitonte Europianin me Portugalinë, i pari dhe i vetmi nëistorinë e kombit luzitan.

Ylli i Juventus-it ka kujtuar në profilet e tija në Igram fitoren që ka ndihmuar Portugalinë të bëhet pjesë e historisë:

“Katër vite më parë kemi jetuar një ditë historike dhe unike për të gjithë ne! Për mua ka qenë padyshim trofeu më i rëndësishëm i karrierës sime!”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments