No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA Reali gjen avantazhin, shënon Benzema (Video)

Reali gjen avantazhin, shënon Benzema (Video)

Real Madridi ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Alavesit. Ekipi vendas gjeti shumë shpejt golin, pasi u zhbllokua që në minutën e 11′.

Benzema mori përsipër ekzekutimin e penalltisë dhe arriti ta kthejë në gol për 1-0. Sergio Ramos po sheh ndeshjen nga tribuna, pasi është i pezulluar me kartonë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments