No menu items!
Ballina SUPERLIGA Ky futbollist i ndanë rrugët me Flamurtarin

Ky futbollist i ndanë rrugët me Flamurtarin

Arbër Mustafa, futbollisti nga Gjilani tashmë ka ndarë rrugët me Flamurtarin e Prishtinës.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Mustafa në llogarinë e tij zyrtare në Facebook.

“Përmes këtij publikimi dua që të ju njoftoj që kam ndërprerë bashkëpunimin me Klubin Futbollistik “Flamurtari” edhe pse në fillim ishim dakorduar që marrëveshja të jetë dy vjeçare.

Kërkesat e mia dhe të klubit nuk ishin më të njejtat dhe me mirëkuptim të dyanshëm kemi vendosur për ta përfunduar këtë marrëveshje.

Pavarësisht të gjithave, unë dua që t’i falenderoj drejtuesit e klubit, dhe bashkëlojtarët për kohën që kaluam së bashku në këto gjashtë muaj.

Tashmë jam në kërkim të një ambienti të ri, për të cilin do të njoftoheni porsa të ketë diçka të re në këtë drejtim.”, ka shkruar Mustafa në llogarinë e tij.

Mesfushori më parë kishte luajtur te skuadra e Gjilanit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments