No menu items!
Ballina KRYESORE Edhe Roma në garë për Muriqin

Edhe Roma në garë për Muriqin

Edhe një skuadër ka shtuar interesimin për Vedat Muriqin.

Bëhet fjalë për skuadrën nga kryeqyteti i Italisë, Roma.

Këtë e ka bërë të ditur të premten sajti turk “hurriyet.com.tr”.

Muriqi luan për Fenerbahçen, por me shumë mundësi do të largohet këtë verë.

Deri më tani atë e kanë përcjellë skuadra me emër nga Anglia e Italia, por është raportuar për interesim edhe të skuadrave nga vende tjera.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments