No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Bashkëshortja e CR7 çmend fansat me linjat e saj

Bashkëshortja e CR7 çmend fansat me linjat e saj

Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodrigez, është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto provokuese.

xhorxhina.jpg2

Bukuroshja e sulmuesit portugez, nuk nguron që të ekspozojë linjat e saj perfekte në “Instagram”, ku tërheq edhe vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi ajo po shijon pushimet, teksa nuk i reziston dot as temperaturave të larta. Modelja shpesh është shfaqur me bikini, ku ka “tërbuar” ndjekësit e saj që janë ët shumtë në numër.

xhorxhina

Të njëjtën gjë, Georgina ka bërë edhe së fundmi, ku ka postuar një foto, duke ekspozuar gjoksin e saj, i cili duket shpërthyes.

xhorxhina.jpg6
xhorxhina.jpg1
XHORXHINAA
GEORGINA
xhorxhina.jpg5
xhorxhina.jpg4
xhorxhina.jpg3
xhorxhina.jpg8
xhorxhina.jpg7

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Zidane nuk e do në ekip, Reali vendos çmimin e Gareth Bale!

Gareth Bale dhe Zinedine Zidane kanë një marrëdhënie aspak të mirë dhe diçka të tillë e konfirmojnë së fundmi edhe mediat spanjolle. Këto të...

De Bruyne rrëfen pikën më të ulët në karrierë: Këtë gjë nuk prisja kurrë!

Kevin De Bruyne ka dhënë një rrëfim të gjatë së fundmi në një intervistë për një nga mediat angleze dhe...

Ibrahimovic do të luajë kundër Kosovës

Sipas mediave lokale suedeze, ylli i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, pritet të rikthehet në Kombëtare cka do të thotë se në fund të...

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

Recent Comments