No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR INTERI INTERESOHET PËR DYSHEN E CHELSEAT PALMIERI-GIROUD

INTERI INTERESOHET PËR DYSHEN E CHELSEAT PALMIERI-GIROUD

Pasi blindoi korsinë e djathtë të mbrojtjes me Hakimi, Interi po kërkon një mbrojtës apo mesfushor të majtë për sezonin e ardhshëm dhe, në këtë kuptim, qëllimi i parë është italo-braziliani Emerson Palmieri, ish Roma aktualisht te Chelsea.

Klubi zikaltër tashmë ka bërë një propozim të parë prej 20 milion eurosh plus bonuse dhe ka marrë një përgjigje negative nga Chelsea, i cili kërkon 30.

Inter Milan interested in Chelsea striker Olivier Giroud and team ...

Interi nuk heq dorë dhe, sipas asaj që raporton “Tuttosport “, tashmë është gati për një kundër-propozim: gati të vendosë 30 milion euro në pjatë, por duke përfshirë edhe Olivier Giroud, i cili ka edhe një vit tjetër kontratë me blutë por që nuk duket më se është pjesë e projektit teknik të Chelsea, veçanërisht pas ardhjes së Timo Werner.

Për Interin, kjo mund të jetë një zgjidhje e shkëlqyer duke marrë parasysh që Conte, përveç krahut të majtë, po kërkon edhe një alternativë të Lukakut për vitin e ardhshëm.<

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments