No menu items!
Ballina SHOWBIZZ E dashura e Ocampos “bombë” në Instagram

E dashura e Ocampos “bombë” në Instagram

Majo Barbeito partnerja e Lucas Ocampos, ish-lojtarit të Milanit dhe Olympique Marseille aktualisht pjesë e Sevillas, nuk heq dorë nga fiksimi i saj për t’u treguar formën perfekte fansave në Instagram. Me një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi, Majo është vërtetë speciale dhe Ocampos është me fat që e ka.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Me tri “shtëpi” brenda një viti, Arbëria pret që të bëhet me stadium të ri nga edicioni i ardhshëm

Arbëria e Dobrajës në edicionin debutues në elitën e futbollit kosovar ka hasur në shumë probleme në aspektin e infrastrukturës.

Caktohen gjyqtarët e javës së 23-të të Superligës

Federata e Futbollit të Kosovës ka deleguar gjyqtarët e ndeshjeve të javës së 23-të në Superligën e Kosovës. Këtë...

Hadërgjonaj gati për ndeshjet e marsit

Mbrojtësi i Kosovës, Florent Hadërgjonaj po kalon formë të mirë tek skuadra turke Kasimpasa. Ai tashmë është shndërruar në...

Vendimi i fundit i Liverpoolit frikëson Kombëtaren e Kosovës

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka thënë se skuadra që drejton ai do të bëjë çmos që mos t’i lejojë futbollistët të...

Recent Comments