No menu items!
Ballina SUPERLIGA 'NXEHTË' NË GJILAN, ATY KU HUMBJA PRISHË SHUMË PUNË

‘NXEHTË’ NË GJILAN, ATY KU HUMBJA PRISHË SHUMË PUNË

Dita e sotme sjell tri ndeshje tejet interesante në kuadër të javës së 29-të të IPKO Superligës.

Pa dyshim vëmendja më e madhe është e përqendruar në Gjilan, ku do të ballafaqohen dy skuadrat pretendente për titull dhe dalje në Evropë, Gjilani dhe Prishtina. Cilado skuadër që pëson humbje në këtë ndeshje do ta ketë më pas shumë të vështirë për ta arritur objektivin. Ndërkohë, në dy ndeshjet e tjera Ballkani e pret në shtëpi Llapin, ndërsa Drenica i bënë konak Ferizajt.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments