No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR "BOMBA" E MBRËMJES VJEN NGA DOBRAJA

“BOMBA” E MBRËMJES VJEN NGA DOBRAJA

KF Arbëria po përgatitet në mënyrën më të mirë për paraqitjet në Superligën e Kosovës në sezonin e ri.

Skuadra nga Lipjani ka arritur marrëveshje me trajnerin e mirënjohur, Arbnor Morina.

Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të KF Arbëria.

Njoftimi i plotë i klubi:

KF Arbëria ka arritur marrëveshje me trajnerin Arbnor Morina!

Trajneri Morina punen me KF Arbëria do ta fillojë pas përfundimit të kampionatit të Ipko Superliges ngase momentalisht është angazhuar me KF Flamurtari.

Në këtë rast KF Arbëria, aventuren e re në Superligen e Kosoves do ta filloje me një trajner si Arbnor Morina.

Kryesia KF Arbëria i dëshiron mirëseardhje njëkohësisht shëndet dhe suksese trajnerit Morina!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Llapi zbret Ballkanin nga froni

Llapi ia ka pamundësuar vazhdimin e kryesimit të kampionatit nga Ballkani. Fitorja e të dielës e ka vendosur Dritën në vendin e parë.  Llapi e ka...

Recent Comments