No menu items!
Ballina SUPERLIGA DRITA BINDËSE NË "ZAHIR PAJAZITI", TREPÇA'89 MERR TRI PIKË TË MËDHA NË...

DRITA BINDËSE NË “ZAHIR PAJAZITI”, TREPÇA’89 MERR TRI PIKË TË MËDHA NË FERIZAJ

Kanë përfunduar dy takimet e sotme në IPKO Superligë.

Drita ka shënuar fitore të madhe në udhëtim te Llapi me rezultatin, 4-0.

Pefqeli me autogol, Vucaj, Emini dhe Rexha, ishin shënuesit për gjilanasit.

Kurse, në Ferizaj u shënuan gjashtë gola, këtë takim e fitoi 89-shi me rezultatin, 5:2

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments