No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA PREMIERE LEAGUE THIAGO ALCANTARA DREJT LIVERPOOLIT

THIAGO ALCANTARA DREJT LIVERPOOLIT

Thiago Alcantara nuk ka pranuar të rinovojë me Bayern Munich, që ka pasur disa takime me të dhe menaxherin e tij. Mesfushori ka edhe një vit kontratë me bavarezët dhe Blick raporton se nga dhomat e zhveshjes kanë dalë edhe informacionet që e çojnë spanjollin në Premier League.

Gjërat madje thuhet se kanë evoluar dhe Thiago është shumë pranë Liverpool. Bayern Munich nuk e lëshon lehtë mesfushorin. Gjermanët kërkojnë 35 milion euro për kartonin e 29-vjeçarit, të cilit verën e ardhshme i përfundon kontrata.

Liverpool në krahun tjetër nuk është gati ta shpenzojë një shifër të tillë dhe po mendon për ndonjë formulë tjetër, që do i kënaqte edhe kampionët e Gjermanisë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments