No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SNEIJDER GATI T’I RIKTHEHET FUTBOLLIT

SNEIJDER GATI T’I RIKTHEHET FUTBOLLIT

Wesley Sneijder po mendon seriozisht rikthimin në futboll. 1 vit e gjysmë pasi njoftoi tërheqjen, holandezi duket se po tundohet nga ideja për t’u rikthyer në fushën e blertë. Mediat në Holandë raportojnë se 36-vjeçari është në bisedime dhe do të firmosë për klubin e qytetit të tij të lindjes, Utrechtin. Ndeshja e fundit e Sneijder daton në janar të vitit 2019, kur luante për Al-Gharafan në Kupën e Katarit ndaj Al Arabit. Kujtojmë se të njëjtën rrugë ndoqi Arjen Robben, i cili pas tërheqjes vendosi të rikthehej dhe firmosi pak ditë më parë me Groningenin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments