No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A INTERI SYNON EDHE BLERJEN E EMERSON PALMIERIT

INTERI SYNON EDHE BLERJEN E EMERSON PALMIERIT

Interi ka bërë goditjen më të bujshme deri më tani, teksa ka firmosur me Achraf Hakimin për 40 milionë euro + 5 milionë në formë bonusesh. Gjithsesi, zikaltrit nuk kanë ndërmend të ndalen dhe tashmë sytë i kanë hedhur nga Chelsea, ku synojnë Emerson Palmierin. Sipas mediave në Itali, bisedimet e para kanë nisur dhe shumë shpejt pritet që mes dy klubeve të ketë edhe një marrëveshje. Për Emerson do të ishte një rikthim në Itali, ku edhe spikati me fanellën e Romës, përpara se të kalonte te Chelsea në janar të vitit 2018 për 20 milionë euro.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Llapi zbret Ballkanin nga froni

Llapi ia ka pamundësuar vazhdimin e kryesimit të kampionatit nga Ballkani. Fitorja e të dielës e ka vendosur Dritën në vendin e parë.  Llapi e ka...

Recent Comments