No menu items!
Ballina SUPERLIGA ZYRTARE: S'KA TIFOZË NË STADIUME

ZYRTARE: S’KA TIFOZË NË STADIUME

Qeveria e Kosovës sot ka publikuar masat e reja kundër koronavirusit.

Në masat e reja, nuk lejohen tubimet mbi 50 persona

Me këtë pikë i jepet fund debatit se a duhet të lejohen tifozët në stadiumet kosovare.

Por, përkundër se nuk po lejohen brenda stadiumeve, tifozët po gjejnë zgjidhje kreative.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 2:1. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Recent Comments