No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA LEROY SANE SOT MBËRRIN NE MYNIH

LEROY SANE SOT MBËRRIN NE MYNIH

Futbollisti, Leroy Sane do të vijojë karrierën e tij me klubin e Bayern Munchen.

Sipas “Sport1”, mesfushori gjerman ditën e sotme pritet të mbërrijë në Mynih ku do të nënshkruajë kontratën e re me rekordmenët bavarezë.

LEXO EDHE:
Spanja cakton datat për dritaren e transferimeve, si rrallë herë merkato e verës nis më…
Pasi të përfundoj testet mjekësore, ai do të prezantohet si futbollist i klubit të Bayern Munchen e cila ka derdhur në arkat e Manchester Cityt plot 50 milionë euro për kartonin e Sane.

Leroy Sane do të firmosë një kontratë 5-vjeçare.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments