No menu items!
Ballina SUPERLIGA GJILANI LËSHON DY PIKË KUNDËR LLAPIT, BALLKANI BËN DETYRËN

GJILANI LËSHON DY PIKË KUNDËR LLAPIT, BALLKANI BËN DETYRËN

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës së sotme në Gjilan dhe Suharekë.

Ballkani ka shënuar fitore të lehtë ndaj Vushtrrisë me rezultatin 3:1.

Kurse, Llapi ishte afër befasisë si mysafir në Gjilan, pasi deri në minutën e 90-të kishte epërsinë, por një ‘predhë’ e Prognit bëri që ndeshja të përfundonte baras 2:2.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Finale kryeqytetase në turneun “Adem Jashari” në futsall

Në kuadër të manifestimeve për Epopenë e UÇK-së, sot në kryeqytet, në organizim të Federatës së Futbollit të Kosovës – Komisionit për Futsall, ka...

Në ndeshjen e Kategorisë së Parë nuk pyesin për COVID

Pavarësisht se situata e COVID-it vazhdon të jetë shqetësuese dhe shifrat e fundit kanë qenë alarmante, për tifozët e Burrelit në Shqipëri,...

“Kam fituar një trofe që ti nuk do ta fitosh kurrë”, Rakitic tregon anekdotën me Messi-n

Ivan Rakitic ka thënë në një intervistë për La Liga TV se është ndier shumë iprivilegjuar se ka luajtur në një ekip...

Bayern hyn në garë për Haaland, tremben skuadrat konkurrente

Bayerni i Mynihut tremb rivalët e tjerë me interesimin e shfaqur për sulmuesin e Borussias së Dortmundit, Erling Haaland. Presidenti i klubit...

Recent Comments