No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA PREMIERE LEAGUE VIDEOJA QË DËSHMON VUAJTJET 30-VJEÇARE TË LIVERPOOLIT PËR TË ARRITUR TE TITULLI

VIDEOJA QË DËSHMON VUAJTJET 30-VJEÇARE TË LIVERPOOLIT PËR TË ARRITUR TE TITULLI

Bleacher Report”, me rastin e fitores së titullit kampion nga ana e Liverpool pas 30 vitesh, publikoi një video shumë emocionuese.

Në klipin që titullohet “Udhëtimi i gjatë drejt titullit” dhe që zgjat 90 sekonda, tregohet jeta e një fëmije që rritet duke parë dështimin e Liverpool sezon pas sezoni, deri në momentin kur “The Reds” fitojnë titullin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments