No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR URIMI I BENATIAS PËR NASRIN BËN XHIRON E BOTËS!

URIMI I BENATIAS PËR NASRIN BËN XHIRON E BOTËS!

Samir Nasri, ish-ylli i Manchester Cityt dhe Arsenalit, ka mbushur 33 vjeç më 26 qershor. Miku i tij Medhi Benatia i ka bërë një urim të veçantë.

Mes fotografive të postuara nga mbrojtësi në Instagram ka qenë edhe një e dy lojtarëve kur kanë qenë shumë të rinj.

Flokë të gjata për ish-mbrojtësin e Juventusit, fytyrë fëmijërore për francezin.

Fotografia e vjetër ka marrë shumë komentet në Instagram.

“Gjatë karrierës sonë takojmë shumë persona me të cilët krijojmë lidhje. Sot është ditëlindja e njërit prej këtyre personave”.

“Një njeri i veçantë, një shok me të cilin kam një marrëdhënie miqësie të gjatë 17 vite. Ulje, ngritje, gëzime dhe zhgënjime”.

“Një marrëdhënie e vërtetë, Një vëlla i vërtetë gjaku. Gëzuar ditëlindjen Nasri, Princi i Marsejës”, ka qenë urimi i Benatias.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Llapi zbret Ballkanin nga froni

Llapi ia ka pamundësuar vazhdimin e kryesimit të kampionatit nga Ballkani. Fitorja e të dielës e ka vendosur Dritën në vendin e parë.  Llapi e ka...

Recent Comments