No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR SOT FINALJA E TITULLIT

SOT FINALJA E TITULLIT

Perdja e edicionit 2019/2020 në futbollin e femrave do të bie sot.

Finalja e këtij edicioni, që do të përcaktojë kampionin, zhvillohet mes Mitrovicës dhe Feronkelit.

Takimi luhet sot në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë, me fillim prej orës 16:00, raporton Olle.

Një finale e tillë për të caktuar kampionin është vendosur muajin e kaluar, pas pauzës disa muajshe të futbollit shkaku i pandemisë Covid 19.

Fituesi i sotëm do të luajë në Ligën e Kampionëve

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments